kursy języka francuskiego w Szwajcarii - Leysin

Leysin – ES-Y
ESL

Kurort Leysin, zlokalizowany w Alpach Szwajcarskich na wysokości 1263 m n.p.m., to wyjątkowo urocze i słoneczne miejsce. Dzięki temu cieszy się stałą popularnością wśród turystów poszukujących miejsca położonego blisko natury, gór i posiadającego niesamowite widoki na okolicę. Blisko jest stąd do Jeziora Genewskiego czy malowniczych winnic Lavaux. Rejon jest także bardzo rozwinięty pod wzlędem infrastruktury sportowej czy wypoczynkowej. Z tego też względu oraz dzięki licznym udogodnieniom dla rodzin, rejon spełnia wysokie, szwajcarskie wymagania i standardy dotyczące jakości i bezpieczeństwa aktywności organizowanych dla dzieci. Jest to też powodem, dla którego organizujemy nasz obóz młodzieżowy właśnie w tym miejscu!

Nasz ośrodek w Leysin, poprzez swoją lokalizację, jest doskonałym miejscem do nauki dla naszych uczestników. Mogą się tu oni cieszyć świeżym powietrzem i dobrą zabawą, przy jednoczesnym ćwiczeniu swoich ulubionych sportów oraz, oczywiście, efektywnej nauce języka. Kampus oferuje wygodne i odpowiednio przygotowane środowisko do letnich wakacji w Alpach. Znajdują się tu m.in. odnowione sale lekcyjne, restauracja (tu serwowane wszystkie posiłki), taras z widokiem na góry, kryty basen oraz sale rekreacyjne. Pokoje, w których kwaterowani są studenci, są wykonane w typowym, alpejskim stylu. W jednej sypialni mieszka do 4 uczniów, a łazienki są en-suite. Na terenie obozu, w wybrane dni, dla bezpieczeństwa uczestników, rezyduje pielęgniarka (w wybrane dni tygodnia).

Na obozie uczą się dwie grupy studentów – juniorzy (8-14 lat) i nastolatkowie (13-17). O ile dzielą oni ośrodek, o tyle zajęcia językowe czy dodatkowe aktywności, jak również wycieczki, organizowane są dla nich oddzielnie.

W pakiecie, oprócz zajęć lekcyjnych, znajduje się także bogaty program dodatkowy. Obejmuje on różnorodne aktywności na terenie kampusu, jak i poza nim. W cenie przewidziane sątakże wycieczki po atrakcjach okolicy i rejonu. Oferujemy także możliwość wykupienia dodatkowych, tematycznych aktywności dla tych, któzy chcą rozwijać swoje pasje w zakresie m.in. jazdy konnej, tenisa ziemnego czy umiejętności gotowania.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

adventure sports *, badminton, basketball, beach volleyball, bilard, cycling, dodgeball, extreme sports *, football, handball, hockey, horse riding *, mountain biking *, mountain hiking, pool sports, sports tournament, swimming, table tennis, tennis *, volleyball, water sports

art and craft workshops, barbecue, bicycle tours, cinema afternoon/evening, city tour/walk, cooking lessons *, country walk/trekking, cultural activities, disco, film evenings, football matches, guided walks, shopping, sightseeng, theme workshops, hiking tours

Montreux, Château de Chillon, Vevey, Alpine Zoo, Lausanne, Geneva

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:
francuski classic [20 lessons/week]
intensity20×45 minutes per week
Group sizeto 15 students (average 14)
language levelsA1–C2
age8–14 years old
Course duration (weeks)
course fees234
course+
residence, room for 4 osobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka yes
ręczniki no
internet no
sprzątanie raz w tygodniu
deposit no
telewizja yes
accommodation from niedzieli to soboty
age from 8 to 17 years old
length 1–7 tyg.
2506
Reserve an option:
course 2 weeks
residence room 4-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet no
limitations n/a

book now!

3609
Reserve an option:
course 3 weeks
residence room 4-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet no
limitations n/a

book now!

4721
Reserve an option:
course 4 weeks
residence room 4-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet no
limitations n/a

book now!

1. Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

2. Transfery z i na lotnisko są opcjonalne i dodatkowo płatne: Genewa-Cointrin (132 EUR w jedną stronę, 264 EUR w obie strony).

book now!

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.