poznawaj język francuski na kursie we Francjii

Antibes – CIA-Y2
Centre International d'Antibes

Antibes jest bezpiecznym i rozwojowym miastem z różnorodnością rzeczy do robienia, zarówno za dnia, jak i w nocy. To jeden z naszych najpopularniejszych kierunków wśród młodych studentów. Miejscowość zlokalizowana jest pomiędzy Niceą a Cannes. Uważana jest przez wielu za młodszą wersję Saint-Tropez. Populacja 70 tys. mieszkańców sprawia, że miasto jest najlepszym kompromisem między zabawą a bezpieczeństwem, dając młodym studentom miejsce, w którym łatwo się poruszać, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa.

Na naszym obozie uczestniczyć mogą dzieci w wieku 8-11 lat oraz 12-17 lat. Te dwie grupy wiekowe mają oddzielne zajęcia językowe, aktywności czy wycieczki.

Podczas obozu studenci zakwaterowani są na kampusie. Ośrodek, zlokalizowany w mieszkalnej dzielnicy Antibes i otoczony ogrodami, ma wszystko: sale lekcyjne, basen, kafeterię, pokój telewizyjny, salę teatralną oraz boiska sportowe. Tutaj też zlokalizowany jest budynek mieszkalny, oferujący pokoje 2-4 osobowe (lub 1-osobowe, za dodatkową opłatą), z łazienkami i toaletami dzielonymi, znajdującymi się na korytarzach na każdym piętrze. Gwarantowana pościel (bez ręczników), zmieniana co tydzień. Wszystkie posiłki serwowane są również na kampusie, w stylu bufetu (z wyjątkiem dni, kiedy organizowane są pikniki lub wycieczki całodniowe). Na terenie ośrodka również Wi-Fi oraz pralnia.

W trakcie obozu, młodzież, oprócz zajęć lekcyjnych, ma organizowany czas wolny:
- popołudniowe zajęcia pozalekcyjne (np. żegluga, zajęcia i zawody sportowe, wyjścia na plażę) oraz wieczorne (barbeque, dyskoteka, pokazy tańca, gry zespołowe)
- wycieczki, w tym w każdym tygodniu: jedna wycieczka całodniowa w weekend (np. Wyspy Lérins, Nicea, park rozrywki) i wycieczka półdniowa w tygodniu (np. Monaco, Cannes, Marineland)
Dodatkowo, na miejscu, istnieje możliwość wykupywania dodatkowych atrakcji typu: wyjście na mini-golfa, przejażdżka banana boat, paintball, snorkeling w morzu itp.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

badminton, basketball, beach games, beach volleyball, bowling *, dodgeball, fitness, football, handball, minigolf *, paintball *, pool sports, snorkeling *, sports tournament, swimming, table tennis, volleyball, water sports, zumba

barbecue, boat cruises, city tour/walk, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, football matches, games nights, guided city tours, international evenings, museum visits, shopping, sightseeng, theme workshops

Nicea, Cannes, Monaco, Marineland, Lérins Islands

* zajęcia dodatkowo płatne

 

francuski classic [20 lessons/week]
intensity20×45 minutes per week
Group sizeto 15 students (average 10)
language levelsA1–C1
age8–11 years old
Course duration (weeks)
course fees234
course+
residence, room for 2–4 osobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka yes
ręczniki no
internet yes
sprzątanie raz w tygodniu
deposit no
telewizja yes
accommodation from niedzieli to soboty
age from 8 to 17 years old
length 1–9 tyg.
1690
Reserve an option:
course 2 weeks
residence room 2–4-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet yes
limitations n/a

book now!

2510
Reserve an option:
course 3 weeks
residence room 2–4-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet yes
limitations n/a

book now!

3330
Reserve an option:
course 4 weeks
residence room 2–4-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet yes
limitations n/a

book now!

1. Cena kursu obejmuje: transfer z lotniska: Nice Côte d'Azur Airport (o ile przylot i wylot następuje w określonych dniach i godzinach). Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

book now!

Akredytacje

EQUALS

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.