Dublin - kurs języka angielskiego

Angielski Ogólny – TLC-G
Linguaviva

Większość studentów pragnących wziąć udział w zajęciach w pełnym wymiarze godzin wybiera kurs w jednej z trzech dostępnych intensywnościach: 20 i 24 lekcje/tydz. Mniejsza intensywność wybierana jest przez tych, którzy pragną mieć wolne popołudnia do relaksu, samodzielnej nauki czy na poznawanie Dublina lub na integrację z innymi uczniami lub uczestnictwo w zajęciach pozalekcyjnych organizowanych przez szkołę. Przy wyborze większej intensywności zajęcia popołudniowe skupiają się w większej mierze na ćwiczeniu umiejętności komunikacji (English for Communication).

Zajęcia w pełnym wymiarze godzin są małe - jesienią i zimą grupy liczą 9 lub 10 osób. Kursy obejmują cztery umiejętności: słuchania, mówienia, czytania i pisania ze szczególnym naciskiem na słowo mówione. Techniki nauczania, takie jak działania związane z luką informacyjną, symulacje, odgrywanie ról, dyskusje i debaty, zapewniają możliwości płynnego posługiwania się językiem.

UWAGA - przed kursem konieczne nabycie podręczników w szkole (cena w zależności od poziomu językowego).

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

city tour/walk, museum visits, pub and restaurant evenings, sightseeng, walking tour, Kilmainham Gaol *, Howth Cliff Walk *, Dublinia Viking Experience *, Guiness Storehouse *, Story Telling Walking Tour *

Dublin, zamek Guiness'a *, Glendalough *, Kilkenny *, Newgrange *

* zajęcia dodatkowo płatne

choose course option:

Akredytacje

ACELSMEI RELSAQuality  English

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.