Irlandia - kurs języka angielskiego

Dublin - Palmerstown – APH-Y2
Twin English Centre (Alpha College)

Dublin to biznesowa, sportowa, literacka i kulturowa stolica Irlandii; to tętniące życiem, nowoczesne, kosmopolityczne miasto, szczycące się swoją gościnnością. Oferuje szeroką gamę galerii sztuki, muzeów, hal concertowych, teatrów, kin, parków i ogrodów. Liczące ponad milion mieszkańców, miasto wciąż jest stosunkowo niewielkie, jak na stolicę, ale sprawia to, że łatwo się tutaj poruszać i poczuć swojsko. Obszary poza miastem również urzekają i proponują dodatkowe atrakcje - szeroką gamę pól golfowych czy obiektów do jazdy konnej oraz liczne szlaki spacerowe i górskie.

Nasz obóz odbywa się w obiektach King's Hospital College (całoroczna szkoła z internatem), tuż przy głównej drodze dojazdowej do Dublina (dojazd do centrum zajmuje 20 minut). Ośrodek zajmuje ponad 100 akrów zalesionego terenu tuż przy brzegach rzeki Liffey. Lokalizacja jest bardzo cicha, spokojna i bezpieczna. W pobliżu znajduje się duże centrum handlowe, do któego nasi studenci czasem, pod opieką, udają się na zakupy.

Ośrodek jest nowoczesny i dobrze wyposażony. Posiada jasne sale lekcyjne, liczne pokoje rekreacyjne, sale wspólne, salę komputerową, stołówkę, salę teatralną oraz obiekty sportowe (m.in. salę gimnastyczną, korty tenisowe, boisko do rugby, piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz kryty basen). Teren jest zielony i chroniony, z dostępem do Wi-Fi (nie w pokojach). Do dyspozycji uczestników jest także niewielki sklep z przekąskami i napojami.

Studenci kwaterowani są na terenie kampusu, w tutejszej rezydencji. Zapewnia ona pokoje 4-, 5- lub 6-osobowe, z łazienkami en-suite. Pokoje są jasne i przestronne, z widokiem na tereny szkolne lub wewnętrzny dziedziniec. Studenci mają własne, zamykane na zamek szafki. Dzieci kwaterowane są ze sobą ze względu na wiek, płeć i narodowość (staramy się zachować różnorodność). W rezydencji można dokonać prania (raz w tygodniu). Łazienki i pokoje sprzątane są codziennie. Zapewniona pościel (bez ręczników). Posiłki serwowane na kampusie (możliwość spełmnienia specjalnych potrzeb żywieniowych, zazwyczaj za niewielką dopłatą), przygotowywane przez profesjonalną firmę cateringową.

Oprócz zajęć językowych, organizowane są zajęcia dodatkowe - sportowe (pływanie, gry i turnieje sportowe), integracyjne (dyskoteki, pokaz talentów, karaoke), artystyczne (taniec irlandzki, zajęcia plastyczne, zajęcia muzyczne) i inne. Organizowane s.ą również wycieczki poza kampus do różnych interesujących miejsc w Dublinie i okolicy. Możliwe są dodatkowe wyjścia poza kampus (pod opieką i za dodatkową opłatą) np. do kina czy na kręgle. Istnieje także możliwość wykupienia dodatkowych pakietów treningowych np. szermierki, łucznictwa lub artystycznych (fotografia, tworzenie filmów).

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

aerobic, archery *, badminton, basketball, bowling *, dodgeball, handball, pool sports, rugby, sports tournament, tennis, volleyball, piłka nożna, pływanie, szermierka *

art and craft workshops, board games, cinema afternoon/evening *, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, drama workshops, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, international evenings, karaoke, music workshops, orientation tour, school party, shopping, sightseeng, talent show, theme workshops, walking tour, hiking tours

Mallahide, Lullymore, Glendalough, Causey Farm

* zajęcia dodatkowo płatne

 

angielski classic [20 lessons/week]
intensity20×55 minutes per week
Group sizeto 15 students (average 15)
language levelsA1–C1
age11–16 years old
Course duration (weeks)
course fees234
course+
residence, room for 4–6 osobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka yes
ręczniki yes
internet no
sprzątanie codziennie
deposit no
telewizja no
accommodation from niedzieli to niedzieli
age from 11 to 16 years old
length 2–6 tyg.
comments Depozyt - 20 EUR.
1680
Reserve an option:
course 2 weeks
residence room 4–6-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet no
limitations n/a

book now!

2520
Reserve an option:
course 3 weeks
residence room 4–6-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet no
limitations n/a

book now!

3360
Reserve an option:
course 4 weeks
residence room 4–6-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom yes
internet no
limitations n/a

book now!

1. Cena kursu obejmuje: transfer z lotniska: Dublin International (o ile przylot i wylot następuje w określonych dniach i godzinach). Cena końcowa uzależniona jest od dopłat sezonowych w określonych terminach (aby poznać cenę końcową w wybranych datach kliknij w pole ZAPISZ SIĘ lub skontaktuj się z nami).

book now!

Akredytacje

EQUALSIALCMEI RELSA

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.