kursy języka angielskiego w Kanadzie - Toronto

Toronto – IL-Y2
ILAC

Toronto stanowi zarówno kulturalne, jak i komercyjne centrum Kanady. Spektakularna, nowoczesna architektura dobrze harmonizuje z wiktoriańską starówką. Przechadzając się tutejszymi ulicami można natknąć się na miejsca do złudzenia przypominające kraje, z których przodkowie dzisiejszych mieszkańców wyruszali po chleb za ocean: Chinatown, Little Italy, Little India - to tylko niektóre z takich „miast”. Toronto oferuje również wszystkie atrakcje dużej metropolii – centra handlowe, eleganckie restauracje, obiekty sportowe, kina, teatry.

Obóz realizowany jest w samym centrum miasta. Zajęcia odbywają się w nowoczesnym, świetnie wyposażonym budynku zapewniającym komfortowe warunki do nauki. Lekcje, prowadzone wyłącznie przez native speakerów, oparte są na podejściu komunikacyjnym – na tworzeniu okazji do praktycznego wykorzystania znajomości angielskiego. Dużo uwagi poświęca się rozbudowie słownictwa oraz zdobywaniu swobody i pewności siebie w używaniu angielskiego. Dodatkowe możliwości ćwiczenia jezyka są oferowane również przez typ zakwaterowania - uczestnicy kwaterowani są w sprawdzonych rodzinach goszczących, w pokojach jednoosobowych. Rodziny gwarantują pełne wyżywienie podczas pobytu w Toronto.

Uczestnicy obozu przeżywają swoją niezapomnianą wakacyjną przygodę, uczestnicząc w bogatym i zróżnicowanym programie zajęć pozalekcyjnych. Daje on nie tylko możliwość wypoczynku i relaksu, poznania głównych atrakcji okolicy Toronto, lecz także niepowtarzalną szansę zawarcia nowych, międzynarodowych przyjaźni i ciągłego doskonalenia językowego. W trakcie tygodnia organizowane są aktywności typu: wejście na CN Tower, gokarty, wycieczka autobusowa po mieście, wycieczka statkiem, dyskoteka, wyjście do oceanarium, do muzeum czy na kręgle. W trakcie weekendu młodzież zabierana jest na wycieczki całodniowe m.in. do parku rozrywki Wonderland, do Niagara Falls, Zoo itp.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

bowling, canoeing, sport in park, volleyball, gokarty

boat cruises, cinema afternoon/evening, city tour/walk, cultural activities, guided city tours, guided museum tours, international evenings, jeep safari, museum visits, orientation tour, pub and restaurant evenings, school party, shopping, sightseeng

Niagara Falls, Toronto Zoo, African Lion Safari, Algonquin Park, Wonderland, Toronto Islands

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.