Hamburg - idealne miasto do uczenia się języka niemieckiego

Hamburg
Niemcy

Hamburg to drugie co do wielkości miasto Niemiec cieszące się statusem wolnego miasta hanzeatyckiego. Choć kojarzy się on zwykle z wielkim portem to w rzeczywistości ma on o wiele więcej do zaoferowania - piękne położenie pośród jezior, ogrom zieleni, szereg interesujących zabytków i muzeów oraz bogate życie nocne i kulturalne. Spacerując wzdłuż kanałów i przechodząc przez niezliczone mosty raz po raz można się natknąć na sławne kościoły i piękne kamienice.
Symbolem miasta jest 132 metrowa wieża kościoła św. Michała, z której można podziwiać wspaniałą panoramę Hamburga. Niewątpliwą atrakcją może być również spacer malowniczą drogą, wiodącą schodami Blankenese przez dawną wioskę rybacką - obecnie piękne przedmieście - na stoku Łaby.
W mieście odbywa się co roku cały szereg festiwali, z których najsławniejszy jest majowy Hafengeburstag - obchody "Urodzin Portu".

Hamburg (Niemcy)
 • Niemiecki Ogólny from 1748 PLN
 • Methodik und Didaktik für Deutsch als Fremdsprache from 1894 PLN
 • Niemiecki Ogólny Indywidualny from 8739 PLN

przejdź do szczegółów

Hamburg (Niemcy)
 • Niemiecki Ogólny from 2063 PLN

przejdź do szczegółów

W mieście Hamburg oferujemy 4 kursy w 2 ośrodkach
 • Hamburg - kurs języka niemieckiego
  HamburgHamburg jest drugim co do wielkości miastem Niemiec. Mimo, iż nie jest położone nad morzem, jego istnienie determinowane jest przez wodę. Znajdują się tu dwa sztuczne, wewnątrzmiejskie jeziora - Inner Alster i...
  residence host family
  course: 2063 PLN
  Course+accommodation: 4588 PLN
 • poznawanie języka niemieckiego w Niemczech - Hamburg
  HamburgChoć Hamburg kojarzy się zwykle z wielkim portem, to w rzeczywistości ma on o wiele więcej do zaoferowania – piękne położenie pośród jezior, ogrom zieleni, szereg interesujących zabytków i muzeów oraz...
  host family
  course: 1748 PLN
  Course+accommodation: 2991 PLN
Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 352-12-09.