HOME
KONTAKT
PL | EN | DE | ES | FR | RU


SERIA PODRĘCZNIKÓW

do nauki
języka polskiego
dla obcokrajowców

SERIA „JUNIOR”

dla dzieci
i młodzieży
w wieku 10–15 lat


Aktualny harmonogram webinariów i rejestracja dostępne są >>tutaj.

NOWOŚĆ wydawnicza - podręcznik dla dzieci i młodzieży "POLSKI krok po kroku - junior"

Serdecznie zapraszamy na prezentację online najnowszej pozycji naszego wydawnictwa.
"POLSKI krok po kroku - junior" to nowoczesny podręcznik do nauki języka polskiego jako obcego dla dzieci i młodzieży w wieku 10-15 lat. Ciekawe, motywujące i pełne humoru lekcje zachowują właściwe proporcje między gramatyką, słownictwem oraz doskonaleniem wymowy i umiejętności komunikacyjnych. Od samego początku bazują tylko na języku polskim, dzięki czemu zachęcają młodych ludzi do mówienia i myślenia wyłącznie w tym języku.
Webinarium prezentujące podręcznik będzie prowadzone przez Iwonę Stempek - jedną z autorek podręcznika i redaktora serii "POLSKI krok po kroku". Na koniec sesji przewidziany jest także czas na zadawanie pytań, które pozwolą znaleźć odpowiedzi na problemy, z którymi stykają się Państwo w codziennej pracy lektora jpjo.

Szkolenia online - webinaria - obsługa platformy e-polish.eu

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie online na temat obsługi platformy e-polish.eu i jej zastosowania w nauczaniu języka polskiego jako obcego.
Zaplanowaliśmy cykl trzech warsztatów, podczas których zaprezentujemy szczegółowo jak korzystać z bogatych zasobów e-polish.eu, zadawać prace domowe online, błyskawicznie tworzyć własne materiały zarówno na potrzeby tradycyjnych lekcji w klasie, jak i lekcji z tablicą interaktywną lub też lekcji prowadzonych online z uczniami z dowolnego zakątka świata. Osobne warsztaty będą poświęcone możliwościom jakie daje platforma e-polish.eu Państwa uczniom i studentom.
Na wszystkie warsztaty można rejestrować się niezależnie - należy kliknąć na podany obok danej sesji link i wypełnić krótki formularz.

Szkolenia dla studentów: e-polish.eu and „Polski krok po kroku” - free online workshop

Whether you learn Polish on your own or with a teacher, you use „Polski, krok po kroku” series or other coursebooks, - e-polish.eu internet platform can help you start speak Polish fluently!
Sign up for the workshop which will review all the options available to e-polish.eu users, with special emphasis on e-coursebook – free (for all who use „Polski, krok po kroku”) online coursebook.
In one-hour workshop you will learn how to translate the instructions, words and phrases from the dialogues, how to check the answers, how to find grammar commentaries and how to use vocabulary memorization module.

To take part in the workshop, it is enough to have the Internet access, loudspeakers and microphone. Required operating systems: Windows, Mac OS (JavaScript is necessary), OS and Android (applications GoToMeeting, available free in App Store/Google Play Store).
Please, forward this message to your contacts who might be interested, as the training is open.
NOTE: Maximum 100 people can take part in one training session, and applicants will be handled on first-come, first-served basis. If you have any questions, do not hesitate to contact us: szkolenia@glossa.pl