HOME
KONTAKT
PL | EN | DE | ES | FR | RU


SERIA PODRĘCZNIKÓW

do nauki
języka polskiego
dla obcokrajowców

SERIA „JUNIOR”

dla dzieci
i młodzieży
w wieku 10–15 lat


"Polski, krok po kroku" w mediach

Zapraszamy do zapoznania się recenzjami na temat serii podręczników "Polski, krok po kroku"

DobraPolskaSzkola.com - polonijny portal w Nowym Jorku

Polski, krok po kroku - materiały promocyjne

Zapraszamy do pobrania broszury informacyjnej o serii podręczników "Polski, krok po kroku"

E-POLISH.EU – nowe perspektywy dla uczących się i nauczających języka polskiego

sprawdź wersję online na e-polish.eu

Portal e-polish.eu to rozwiązanie unikalne nie tylko w zakresie nauczania języka polskiego, lecz w nauczaniu języków w ogóle. Najważniejsze elementy platformy to:

 • Multimedialny kurs języka polskiego
  Umożliwia samodzielną naukę polskiego w tempie dopasowanym do indywidualnych potrzeb. Kurs ten gwarantuje skuteczną naukę, gdyż koncentruje się na praktycznych funkcjach języka, wykorzystywanych w codziennych kontaktach z Polakami. Dodatkowo specjalny system zapamiętywania wiedzy pozwala na skrócenie czasu potrzebnego do opanowania nowych słów, zwrotów i wyrażeń. Duża ilość ilustracji i materiałów audio sprawia, że nauka odbywa się w naturalny sposób – podobnie jak dziecka przyswajającego język przez obserwację świata i słuchanie otoczenia.
 • Słownik multimedialny
  Pozwala uczącym się polskiego na sprawdzenie znaczenia słów i wyrażeń nie tylko w formie podstawowej, lecz także odmienionej. Słownik stanowi niezależną i bezpłatną aplikację dostępną pod adresem slownik.e-polish.eu.
 • Baza materiałów dla lektorów
  W bazie znajduje się między innymi najnowszy, niezwykle nowoczesny i praktyczny podręcznik do nauki polskiego – Polski, krok po kroku, a także różnorodne materiały, które mogą być uzupełnieniem do innych podręczników. Materiały te sprawią, że Twoje lekcje będą bardziej interesujące i skuteczne. Wszystkie materiały posiadają atrakcyjną szatę graficzną i zostały przetestowane podczas zajęć w międzynarodowych grupach. Praktyczna wyszukiwarka umożliwi Ci znalezienie odpowiednich materiałów wg tematyki, rodzaju aktywności, poziomu zaawansowania, czasu realizacji itp.
 • Lekcje indywidualne online
  Możesz pozyskać nowych studentów lub też kontynuować nauczanie dotychczasowych studentów poprzez Internet. Terminy zajęć możesz dopasować ściśle do swoich potrzeb, nie musisz również tracić czasu na dojazd na zajęcia - uczysz (się) w domu, w pracy, w podróży – sam decydujesz, gdzie i kiedy. Wystarczy wejść do wirtualnej sali lekcyjnej, gdzie Twój kontakt z lektorem/studentem nie jest ograniczony jedynie do rozmowy przez telefon lub Skype'a. Niezależnie od tego, jaka dzieli Was odległość, możecie nie tylko rozmawiać, ale wspólnie opisywać ilustracje, dyskutować nad tekstami oraz rozwiązywać ćwiczenia. Do Waszej dyspozycji jest także tablica, która pozwala na robienie notatek i prezentowanie najważniejszych zagadnień.

GLOSSA Polish Language School

Glossa Polish Language School od 1997 roku nieprzerwanie uczy języka polskiego jako obcego. Mieliśmy przyjemność gościć na naszych kursach osoby z całego świata.

 • Szkoła mieści się w centrum Krakowa, jednym z najpiękniejszych miast Europy.
 • Studenci mają możliwość wybrać kurs dostosowany do ich potrzeb oraz poziomu znajomości języka. Profesjonalna kadra nauczycieli, dba o postępy w nauce. Należą do nich wykwalifikowani pedagodzy oraz autorzy podręczników do nauki języka polskiego.
 • Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek!
 • Pomożemy Ci w zakwaterowaniu oraz przyjeździe do Krakowa.

Prowadzimy również kursy języka polskiego dla grup zorganizowanych

Masz pytania? info@glossa.pl
Tel. +48 12 429 40 51
Fax +48 12 341 02 89