kursy języka niemieckiego w Niemczech - Düsseldorf

Humboldt Institut
Düsseldorf

Düsseldorf jest uważany za jedno z popularniejszych miejsc turystycznych Niemiec. W rankingach plasuje się także jako drugie, pod względem jakości życia, miasto kraju. Widać więc, że cieszy się renomą - zarówno mieszkańców, jak i przyjeżdżających tu odwiedzających. Położony nad jedną z najdłuższych rzek Europy - Renem - łączy tutejszą sławną Rheinuferpromenade z malowniczym, historycznym centrum i nowoczesnym Media Harbor.

Nasz obóz odbywa się w jednym z tutejszych hoteli o wysokim standardzie, położonym tuż przy nabrzeżu Renu. Zajęcia odbywają się w atrakcyjnych, jasnych salach konferencyjnych, wyposażonych w najnowocześniejsze technologie, uprzyjemniające naukę. Studenci, kwaterowani w tym samym budynku, nie muszą więc opuszczać ośrodka, by udać się na lekcje - po prostu przechodzą do sal ze swoich pokoi! Budynek jest nowoczesny i oferuje naszym studentom wygodne pokoje 2-osobowe, z łazienkami en-suite. Gwarantowane ręczniki i pościel oraz możliwośc prania raz w tygodniu. Posiłki serwowane na miejscu, w hotelowej restauracji.

Dbamy o to, by również po lekcjach, uczniowie się nie nudzili. Ze względu na położenie hotelu przy promenadzie i blisko historycznego centrum miasta, często chodzimy na spacery lub zorganizowane wycieczki rowerowe. Codziennie oferujemy różnorodność aktwyności, w tym zajęcia sportowe, gry i zabawy zespołowe, warsztaty artystyczne itp. Przykładowe zajęcia: badmington, koszykówka, bilard, gry planszowe, piłka nożna, barbeque, karaoke, jazda na rowerze, siatkówka, tenis stołowy, pływanie. Młodzież uczestniczy również w wycieczkach po mieście, odwiedza muzea czy odbywa rejs po Renie. W każdym tygodniu gwarantowana również wycieczka półdniowa lub całodniowa do innych miast lub atrakcji turystycznych regionu.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

badminton, basketball, bilard, cycling, fitness, handball, sport in park, sports tournament, table tennis, volleyball, ping-pong

art and craft workshops, barbecue, bicycle tours, board games, boat cruises, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, disco, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, museum visits, quizzes, shopping, sightseeing with a guide, theme workshops

Aachen, Bonn, Kolonia, Essen, Seven Hills, Oberhausen

* zajęcia dodatkowo płatne

 

niemiecki classic [30 lessons/week]
intensity30×45 minutes per week
Group sizeto 10 students (average 0)
language levelsA1–B2
age14–18 years old
course dates* all levels including absolute beginners
  Course duration (weeks)
  course fees24
  course0
  Reserve an option:
  course 2 weeks
  limitations n/a

  book now!

  0
  Reserve an option:
  course 4 weeks
  limitations n/a

  book now!

  course+
  hotel, pokój dwuosobowy, full board?
  Distance from school na terenie campusu
  prywatna łazienka yes
  ręczniki yes
  internet yes
  sprzątanie raz w tygodniu
  deposit no
  telewizja yes
  accommodation from niedzieli to soboty
  age from 14 to 18 years old
  length 2–4 tyg.
  1880
  Reserve an option:
  course 2 weeks
  hotel room 2-person
  Board full board
  Additional information:
  Distance from school na terenie campusu
  bathroom yes
  internet yes
  limitations n/a

  book now!

  3760
  Reserve an option:
  course 4 weeks
  hotel room 2-person
  Board full board
  Additional information:
  Distance from school na terenie campusu
  bathroom yes
  internet yes
  limitations n/a

  book now!

  1. Transfery z i na lotnisko są opcjonalne i dodatkowo płatne: Dusseldorf International Airport (35 EUR w jedną stronę, 70 EUR w obie strony).

  book now!

  Uczestnicy kursu

  Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 429 40 51.