San Francisco - kurs języka angielskiego

St. Giles International
San Francisco

San Francisco to jedno z najbardziej kosmopolitycznych, żywych i międzynarodowych miast USA. Z populacją przekraczającą 800 tysięcy mieszkańców, miasto doskonale łączy w sobie komercyjny szum z nieco alternatywną, wyluzowaną kulturą, dając temu miejscu niezwykła atmosferę i słynny, kalifornijski klimat. Znajduje się tu wiele sławnych na całym świecie atrakcji: budzące grozę Alcatraz, ikoniczny most Golden Gate czy malowniczy Fisherman Wharf.

Nasz obóz odbywa się na kalifornijskim kampusie uniwersyteckim, zlokalizowanym na widokowym Hayward Hills, z któego oglądać można Zatokę San Francisco. Ośrodek znajduje się w odległości 40 minut od centrum miasta i oferuje naukę w wysokiej klasy miejscu. Sale lekcyjne są nowoczesne, wyposażone w projektory i inne multimedia, a na terenie znajdują się liczne obiekty sportowe, m.in. basen, boisko do koszykówki, korty tenisowe i inne. Wokół znajdują się tereny zielone, na których nasi studenci lubią wypoczywać i na których organizujemy różnorodne zabawy.

Również zakwaterowanie (rezydencja) znajduje się na terenie kompleksu. Uczniowie kwaterowani są w pokojach 2-3 osobowych, z łazienkami dzielonymi (jedna łazienka na 4 uczniów). Gwarantowana pościel, ręczniki. Na terenie budynku znajdują się również pokoje wspólne do wypoczynku, pralnia , pokój komputerowy. W pokojach dostęp do Internetu. Posiłki serwowane w stołówce na terenie kampusu (z wyjątkiem całodniowych wycieczek).

W programie obozu zawarty równieżbogaty plan zajęć pozalekcyjnych, a w nim m.in. (w każdym tygodniu): dwie wycieczki całodniowe i dwie półdniowe, pełen program zajęć wieczornych i popołudniowych, a w nim: zajęcia sportowe (piłka nożna, siatkówka), pokazy filmowe, karaoke, pokaz talentów, gry i zabawy obozowe, zajęcia artystyczne itp. Możliwe rówież wykupienie dodatkowych terningów tenisa ziemnego.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

aerobic, basketball, bilard, chess, dodgeball, fitness, gymnastics, handball, sport in park, sports tournament, table tennis, tennis *, volleyball, piłka nożna, pływanie

art and craft workshops, barbecue, board games, cinema afternoon/evening, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, disco, film evenings, football matches, games nights, guided city tours, international evenings, international food day, joga, karaoke, quizzes, school party, shopping, sightseeng, talent show, theme workshops, welcome party

Museum of Ice Cream, San Francisco Downtown, California's Great America Amusement Park, Golden Gate Bridge, Santa Cruz, Tech Museum of Innovation, Monterey, Exploratorium, Golden Gate Park, Alcatraz

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
choose course option:
angielski classic [20 lessons/week]
intensity20×50 minutes per week
Group sizeto 15 students (average 0)
language levelsA1–C1
age10–13 years old
course dates* all levels including absolute beginners
  Course duration (weeks)
  course fees234
  course+
  residence, room for 2–3 osobowy, full board?
  Distance from school na terenie campusu
  prywatna łazienka no
  ręczniki yes
  internet yes
  sprzątanie n/a
  deposit no
  telewizja no
  accommodation from niedzieli to niedzieli
  age from 10 to 17 years old
  length 1–4 tyg.
  3304
  Reserve an option:
  course 2 weeks
  residence room 2–3-person
  Board full board
  Additional information:
  Distance from school na terenie campusu
  bathroom no
  internet yes
  limitations n/a

  book now!

  4956
  Reserve an option:
  course 3 weeks
  residence room 2–3-person
  Board full board
  Additional information:
  Distance from school na terenie campusu
  bathroom no
  internet yes
  limitations n/a

  book now!

  6608
  Reserve an option:
  course 4 weeks
  residence room 2–3-person
  Board full board
  Additional information:
  Distance from school na terenie campusu
  bathroom no
  internet yes
  limitations n/a

  book now!

  1. Transfery z i na lotnisko są opcjonalne i dodatkowo płatne: San Francisco International (36 EUR w jedną stronę, 73 EUR w obie strony), San Francisco International (91 EUR w jedną stronę, 182 EUR w obie strony).

  book now!

  Uczestnicy kursu

  Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 429 40 51.