kursy języka niemieckiego w Niemczech - Berlin

Berlin Schmöckwitz – GLS-Y3
GLS Sprachenzentrum

Niemiecki dla dzieci w Berlinie to doskonały wybór na wakacyjną naukę, połączoną z wypoczynkiem. Berlin to świetne miejsce do nauki – miasto jest bardzo kosmopolityczne, z luźną atmosferą i mnóstwem zieleni (liczne parki i jeziora). Miasto często nazywane jest Europejską Stolicą Lansu – przyjeżdżając tu, przekonasz się dlaczego. Na naszych letnich obozach doświadczysz nie tylko pełnego zanurzenia się w języku niemieckim, ale także zobaczysz, jak świetnie można się tu bawić.

Nasz obóz jest idealnym wyborem dla młodszych uczniów. Ośrodek położony jest przy jeziorze Zeuthener See, na przedmieściach Berlina, w bezpiecznym, spokojnym i zielonym otoczeniu. Znajdują się tu sale lekcyjne, centrum fitness, boiska sportowe i inne udogodnienia. Uczestnicy docenią także tutejsze zakwaterowanie, wykończone w wysokim standardzie (pokoje 2-3 osobowe, z łazienką en-suite). Plusem tego obozu jest także to, że studenci zza granicy mają okazję zaprzyjaźnić się również z dziećmi z Niemiec, jako że są one uczestnikami zajęć pozalekcyjnych i wycieczek.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę lektorów - pełnych entuzjazmu i zaangażowania. Są oni doskonale przygotowani do pracy z tą grupą wiekową, dzięki czemu zajęcia są dynamiczne i atrakcyjne. Program nauki koncentruje się na praktycznym rozwijaniu zdolności komunikacyjnych, przede wszystkim mówienia i rozumienia ze słuchu.

Uczestnicy obozu przeżywają swoją niezapomnianą wakacyjną przygodę uczestnicząc w bogatym i zróżnicowanym programie zajęć pozalekcyjnych. Daje on nie tylko możliwość wypoczynku i relaksu, poznania Berlina i jego otoczenia, lecz także niepowtarzalną szansę zawarcia nowych międzynarodowych przyjaźni i ciągłego doskonalenia językowego. Uczestnicy biorą udział w licznych grach i zabawach na kampusie i dwa razy w tygodniu jeżdżą do Berlina (jedna wycieczka półdniowa, jedna całodniowa). Istnieje także możliwość wykupienia dodatkowych treningów sportowych - z tenisa ziemnego lub żeglarstwa.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

badminton, basketball, beach games, beach volleyball, canoeing, dodgeball, fitness, football, handball, sports tournament, swimming, tennis *, volleyball, water sports, żeglowanie *

art and craft workshops, barbecue, board games, boat cruises, cinema afternoon/evening, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, disco, drama workshops, film workshops, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, international evenings, karaoke, quizzes, shopping, sightseeing with a guide, talent show, theme workshops

Berlin, Potsdam, Leipzig, Dresden, Sanssouci Castle

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
niemiecki classic [15 lessons/week]
intensity15×45 minutes per week
Group sizeto 12 students (average 12)
language levelsA0–C1
age7–14 years old
course dates* all levels including absolute beginners
  Course duration (weeks)
  course fees234
  course+
  residence, room for 2–3 osobowy, full board?
  Distance from school na terenie campusu
  prywatna łazienka yes
  ręczniki yes
  internet no
  sprzątanie raz w tygodniu
  deposit no
  telewizja no
  accommodation from niedzieli to niedzieli
  age from 7 to 14 years old
  length 2–8 tyg.
  1530
  Reserve an option:
  course 2 weeks
  residence room 2–3-person
  Board full board
  Additional information:
  Distance from school na terenie campusu
  bathroom yes
  internet no
  limitations n/a

  book now!

  2260
  Reserve an option:
  course 3 weeks
  residence room 2–3-person
  Board full board
  Additional information:
  Distance from school na terenie campusu
  bathroom yes
  internet no
  limitations n/a

  book now!

  2990
  Reserve an option:
  course 4 weeks
  residence room 2–3-person
  Board full board
  Additional information:
  Distance from school na terenie campusu
  bathroom yes
  internet no
  limitations n/a

  book now!

  1. Cena kursu obejmuje: transfer z lotniska: Berlin Schoenefeld, Berlin Tegel (o ile przylot i wylot następuje w określonych dniach i godzinach).

  book now!

  Akredytacje

  ALTOEQUALSIALC

  Uczestnicy kursu

  Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 429 40 51.