poznawanie języka angielskiego na Cyprze - Limassol

Limassol – OSC-Y
Oscar International Cyprus

Cieszący się ciepłym, śródziemnomorskim klimatem, ze słońcem gwarantowanym przez 320 dni w roku i kilometrami pięknych, czystych plaż, Cypr jest jednym z 40 topowych kierunków wyjazdów na świecie.

Nasza szkoła zlokalizowana jest w pięknym, nadmorskim mieście Limassol. To kosmopolityczny hub Cypru, łączący w sobie nowoczesność i starożytną przeszłość, tętniące życiem restauracje i kafejki starego miasta z bliskością piaszczystych plaż. Nasza placówka położona jest w odległości 10 minut jazdy od ścisłego centrum Limassol i 10 minut piechotą do najblizszej plaży. Posiadamy trzynaście nowoczesnych, dobrze wyposażonych i klimatyzowanych sal lekcyjnych. Do dyspozycji studentów są także m.in. bezprzewodowe Wi-Fi na terenie całej szkoły, kafereria, maszyny z przekąskami i napojami czy biblioteka z czytelnią. Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. W trakcie programu oferujemy zakwaterowanie w hotelu, z pełnym wyżywieniem, w pokojach kilkuosobowych, z łazienkami en-suite oraz dostępem do TV i Wi-Fi.

Nasz obóz młodzieżowy na Cyprze wiąże się z tematyką"Beach and Water Sports". Tutejszy ciepły klimat i czyste, niebieskie wody, zainspirowały nas do stworzenia programu opartego na zabawach plażowych oraz sportach wodnych, pozwalając uczestnikom na bycie aktywnymi i cieszenie się słońcem. Treningi sportowe organizowane są pod uważnym okiem wykfalifikowanych instruktorów. Program łączy w sobie aktywności sportowe i inne zajęcia pozalekcyjne, wraz z lekcjami angielskiego, szkoleniem z bezpieczeństa w wodzie, a także z pozakampusowymi wycieczkami. Uczniowie uczą się m.in. kajakarstwa, siatkówki plażowej, surfingu i paddle surfingu, snorkelingu itp. Ponadto, wieczorami, uczestniczą i w innych zajęciach, np. warsztatach artystycznych, lekcjach tańca, sportach typu siatkówka, koszykówka, piłka nożna i inne, grach i zabawach obozowych oraz integracyjnych. W każdym tygodniu odbywają się dwie wycieczki półdniowe oraz jedna całodniowa (możliwość wykupienia dodatkowych wycieczek całodziennych).

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

beach games, beach volleyball, canoeing, dodgeball, handball, snorkeling, sports tournament, surfing, volleyball, water sports

art and craft workshops, board games, boat cruises, city tour/walk, country walk/trekking, cultural activities, dance lessons/workshops, farewell party, games nights, guided city tours, guided walks, international evenings, karaoke, quizzes, sightseeng, theme workshops

Ladie’s Mile Beach, Kolossi Castle, Paphos, Limassol, Troodos Caledonian Falls, Waterpark -Phassouri

* zajęcia dodatkowo płatne

angielski sport [20 lessons/week]
intensity20×45 minutes per week
Group sizeto 15 students (average 12)
language levelsA0–C2
age7–17 years old
course dates* all levels including absolute beginners
  Course duration (weeks)
  course fees234
  course+
  hotel, room for 3–4 osobowy, full board?
  Distance from school 10 min. by foot
  prywatna łazienka yes
  ręczniki no
  internet yes
  sprzątanie n/a
  deposit no
  telewizja yes
  accommodation from niedzieli to niedzieli
  age from 14 to 17 years old
  length 1–6 tyg.
  1570
  Reserve an option:
  course 2 weeks
  hotel room 3–4-person
  Board full board
  Additional information:
  Distance from school 10 min. by foot
  bathroom yes
  internet yes
  limitations n/a

  book now!

  2320
  Reserve an option:
  course 3 weeks
  hotel room 3–4-person
  Board full board
  Additional information:
  Distance from school 10 min. by foot
  bathroom yes
  internet yes
  limitations n/a

  book now!

  3070
  Reserve an option:
  course 4 weeks
  hotel room 3–4-person
  Board full board
  Additional information:
  Distance from school 10 min. by foot
  bathroom yes
  internet yes
  limitations n/a

  book now!

  1. Transfery z i na lotnisko są opcjonalne i dodatkowo płatne: Pafos (65 EUR w jedną stronę, 130 EUR w obie strony), Larnaka (65 EUR w jedną stronę, 135 EUR w obie strony).

  book now!

  Uczestnicy kursu

  Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 429 40 51.