poznawaj język angielski na kursie w Wielkiej Brytanii

Bloxham – BL-Y3
Bell International

Nauka języka angielskiego w pobliżu jednego z najsłynniejszych na świecie miast uniwersyteckich, Oxfordu, to niezapomniana wakacyjna przygoda.

Kampus, na terenie którego odbywa się obóz położony jest w miejscowości Bloxham, zaledwie 30 km na północ od Oxfordu. Obejmuje szkołę z internatem, do której przynależą rozległe tereny zielone, zapewniające bezpieczeństwo i komfortowe warunki wypoczynku wszystkim uczestnikom programu. Uczestnicy mają do dyspozycji boiska sportowe, w tym dwa ze sztuczną murawą, korty tenisowe, kryty basen, halę sportową ze ścianką wspinaczkową oraz pracownię plastyczną. Sale są nowocześnie urządzone, wyposażone w tablice multimedialne. Studenci mogą korzystać z bezprzedowowego Wi-Fi, jak również z pracownik komputerowej. Zakwaterowanie na terenie szkoły, w rezydencji, w pokojach 1-osobowych, z łazienkami dzielonymi. Gwarantowana pościel, regularnie wymieniana oraz sprzątanie. Posiłki serwowane studenckiej stołówce, a w ciągu dnia oferowany dostęp do przekąsek i napojów.

Nasz program oferuje holistyczne podejście do języka, pozwalające na całkowitą immersję przy jednoczesnej zabawie. Uczniowie odkrywają angielski poprzez lekcje i rozwijają umiejętności językowe dzięki udziale w wycieczkach naukowych oraz aktywnościach pozalekcyjnych. Program bazuje na podejściu projektowym, co gwarantuje, że studenci w każdym tygodniu uczą się czegoś nowego. Tematyka zajęć skupia się na konkretnym temacie, a grupy dopasowywane są do siebie pod wzlędem znajomości języka i umiejętności. Również aktywności tworzone są tak, aby tematycznie pasować do realizowanego w danym tygodniu tematu zajęć. Studenci mogą uczestniczyć w aktywnościach ogólnych lub rozwijać pasje na Akademii Sztuki i Designu (opcja dodatkowo płatna), gdzie ćwiczą m.in. animacje, rysunek, malowanie, projektowanie czy rzeźbiarstwo.

Organizowane są także wycieczki do interesujących, pobliskich miejsc, angażujących młodych uczniów w poznawanie kultury i angielskiego otoczenia. Odwiedzają pobliskie rezerwaty przyrody, interaktywne muzea czy sławne, okoliczne miejsca. Na każde dwa tygodnie programu przypadajątrzy wycieczki całodzienne do pobliskich miast, takich jak: Londyn, Cambridge czy Stratford-upon-Avon.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

basketball, climbing, dodgeball, pool sports, sports tournament, tennis, volleyball, gry brytyjskie

art and craft workshops, board games, city tour/walk, cooking lessons, country walk/trekking, cultural activities, disco, drama workshops, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, guided walks, museum visits, music workshops, quizzes, sightseeng, theme workshops, walking tour

London, Oxford, Warwick Castle, Stratford-upon-Avon, Cambridge, Birmingham, Cotswolds

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
angielski classic [15 lessons/week]
intensity15×60 minutes per week
Group sizeto 14 students (average 0)
language levelsA0–C2
age11–17 years old
Course duration (weeks)
course fees2
course0
Reserve an option:
course 2 weeks
limitations n/a

book now!

course+
residence, pokój jednoosobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka no
ręczniki no
internet yes
sprzątanie raz w tygodniu
deposit no
telewizja yes
accommodation from niedzieli to soboty
age from 7 to 17 years old
length 1–8 tyg.
3322
Reserve an option:
course 2 weeks
residence room 1-person
Board full board
Additional information:
Distance from school na terenie campusu
bathroom no
internet yes
limitations n/a

book now!

1. Cena kursu obejmuje: transfer z lotniska: London Stansted, London Heathrow (o ile przylot i wylot następuje w określonych dniach i godzinach).

book now!

Akredytacje

British CouncilEnglishUK

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 429 40 51.