kursy języka angielskiego w USA - Nowy Jork

Nowy York – SG-Y12
St. Giles International

Nowy Jork to symbol Ameryki, jej bogactwa, demokracji i otwartości na różne kultury. Zbliżając się do miasta od strony morza można podziwiać imponującą panoramę drapaczy chmur na Manhattanie oraz Statuę Wolności, która uniesioną dłonią od ponad stu lat pozdrawia przybyszów z całego świata.

Nasz obóz odbywa się w budynkach jednego z collegy przynależących do City University of New York. Kampus zajmuje blisko 35 hektarów powierzchni, zalokalizowanych w sąsiedztwie Hamilton Hights - historycznej i kulturalnej części północnego Manhattanu, nazwanej tak od nazwiska jednego z Ojców Założycieli Stanów Zjednoczonych. Ośrodek oferuje bezpieczne, zielone i atrakcyjne otoczenie, łączące ze sobą gotycką architekturę i nowoczesne obiekty. Na jego terenie znajdują się budynki szkolne, jak również rezydencja, w któej kwaterowani są studenci. Pokoje (1-2 osobowe) połączone są w mini-apartamenty (łącznie 2 pokoje) ze wspólną łazienką. Kampus posiada własne boiska sportowe, centrum fitness i korzysta z pobliskiego, krytego basenu.

W obozie uczestniczą dzieci w wieku od 12 do 19 roku życia, ale kwaterowane są i umieszczane w grupach językowych podobnych do siebie wiekowo.

W trakcie obozu uczestnicy biorą udział nie tylko w zajęciach lekcyjnych, ale również w bogatym programie dodatkowym. Dzięki niemu mają niepowtarzalną okazję doświadczyć Manhattanu - organizujemy bowiem wycieczki całodniowe i półdniowe do sławnych miejsc Nowego Yorku, takich jak: 5th Avenue, Times Square, the Museum of Natural History, the Empire State Building i wiele innych! Wiele atrakcji czeka uczestników również na samym kampusie - dyskoteki, karaoke, zawody sportowe, wieczory filmowe, pokazy talentów itp.

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

baseball, basketball, bilard, cycling, dodgeball, fitness, gymnastics, handball, sport in park, sports tournament, volleyball

bicycle tours, cinema afternoon/evening, city tour/walk, cooking lessons, country walk/trekking, cultural activities, cultural events and festivals, disco, film evenings, football matches, games nights, guided city tours, guided museum tours, guided walks, international evenings, karaoke, orientation tour, quizzes, school party, shopping, sightseeng, talent show, theatre or cinema visit, theme workshops, walking tour, welcome party

Philadelphia, Museum of Natural History, Coney Island, New York Hall of Science, chocolate factory, Six Flags Amuseument Park, Times Square, Empire State Building, Statue of Liberty and Ellis Island

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
angielski classic [20 lessons/week]
intensity20×50 minutes per week
Group sizeto 15 students (average 0)
language levelsA1–C1
age15–19 years old
course dates* all levels including absolute beginners
  Course duration (weeks)
  course fees234
  course+
  residence, room for 1–2 osobowy, full board?
  Distance from school na terenie campusu
  prywatna łazienka no
  ręczniki yes
  internet yes
  sprzątanie n/a
  deposit no
  telewizja no
  accommodation from niedzieli to niedzieli
  age from 12 to 19 years old
  length 1–7 tyg.
  3735
  Reserve an option:
  course 2 weeks
  residence room 1–2-person
  Board full board
  Additional information:
  Distance from school na terenie campusu
  bathroom no
  internet yes
  limitations n/a

  book now!

  5602
  Reserve an option:
  course 3 weeks
  residence room 1–2-person
  Board full board
  Additional information:
  Distance from school na terenie campusu
  bathroom no
  internet yes
  limitations n/a

  book now!

  7470
  Reserve an option:
  course 4 weeks
  residence room 1–2-person
  Board full board
  Additional information:
  Distance from school na terenie campusu
  bathroom no
  internet yes
  limitations n/a

  book now!

  1. Transfery z i na lotnisko są opcjonalne i dodatkowo płatne: John F Kennedy Intl (36 EUR w jedną stronę, 73 EUR w obie strony), John F Kennedy Intl (73 EUR w jedną stronę, 145 EUR w obie strony), La Guardia (73 EUR w jedną stronę, 145 EUR w obie strony), Newark (91 EUR w jedną stronę, 182 EUR w obie strony).

  book now!

  Akredytacje

  British Council

  Uczestnicy kursu

  Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 429 40 51.