kursy języka angielskiego w Wielkiej Brytanii - Brighton

Brighton – SB-Y6
Bede's Summer School

Nasz obóz w Brighton odbywa się na terenie University of Sussex, jedynym kampusie uniwersyteckim w Anglii, który otoczony jest Parkiem Narodowym. Ośrodek, mimo położenia w rejonie wiejskim, znajduje się w odległości jedynie 10 minut jazdy pociągiem od centrum Brighton. Kampus jest bardzo nowoczesny i piękny (liczne nagrody za architekturę) - jest właściwie samowystarczalnym, małym miasteczkiem. Znajdują się tu restauracje, kafejki, centrum IT, supermarket, apteka, bankomaty czy poczta. Na terenie kampusu zlokalizowane są także obiekty sportowe, takie jak korty tenisowe, boiska do squasha, boisko piłkarskie, siłownia czy sala fitness (wejścia na obiekty w czasie wolnym, jeżeli nie są to zajęcia obozowe, podlegają dodatkowym opłatom). Miejsce zachwyca także rozległymi terenami zielonymi, doskonałymi do wypoczynku czy uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Również zakwaterowanie znajduje się na kampusie - pokoje są jednoosobowe, z łazienkami en-suite. Zajęcia odbywaja się w salach lekcyjnych i wykładowych w budynkach uniwersyteckich.

Nasz obóz angielskiego w Brighton został specjalnie zaprojektowany dla starszej młodzieży, która pragnie przygotowywać się do dalszej nauki czy pracy w anglojęzycznym środowisku. Lekcje odbywają się rano i popołudniu. Na program składają się m.in. zajęcia:
- English Skills - nauka ogólnych umiejętności językowych (czytanie, mówienie, słuchanie, pisanie; gramatyka, wymowa i intonacja)
- Communication Skills - rozwój umiejętności poprawnego wysławiania się w języku angielskim, zarówno w mowie, jak i w piśmie, na wyższym poziomie zaawansowania, w profesjonalnym środowisku (dyskusje, negocjacje, prezentacje, raporty itp.)
- Academic Insight - rozwój wiedzy teoretycznej w kontekście uniwersyteckim

Oprócz zajęć lekcyjnych, w trakcie obozu przewidziany jest pełen program wieczornych zajęć towarzyskich oraz weekendowe wycieczki, które są konsultowane z uczniami i dopasowywane do ich wieku i zainteresowań (organizacja wieczornych ewentów i wycieczek zależy od zebrania minimalnej ilości chętnych do ich organizacji). W obozie udział bierze starsza młodzież, stąd dajemy jej możliwość wzięcia udziału w atrakcjach organizowanych przez nas lub na samodzielne odkrywanie Brighton. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowych treningów sportowych w danym zakresie (tzw. Academies) - tenis lub jazda konna. Jeżeli chodzi o przykładowe zajęcia wieczorne to m.in. paintball, koncert, wycieczka na rowerach górskich. go-karty, dyskoteka, warsztaty artystyczne, zajęcia taneczne, sporty plażowe itp. Weekendowe wycieczki obejmują takie atrakcje jak Londyn, Brighton czy Cambridge, z możliwością wyboru atrakcji do zobaczenia (np. Tower of London lub musical na West Endzie lub wycieczka objazdowa po mieście itp.).

Przykładowe zajęcia dodatkowe:

aerobic, beach games, beach volleyball, bowling, cycling, fitness, football, handball, horse riding *, minigolf, mountain biking, paintball, sports tournament, swimming, tennis *, water sports *

bicycle tours, board games, boat cruises, cinema afternoon/evening, city tour/walk, concerts, country walk/trekking, cultural activities, dance lessons/workshops, disco, football matches, guided city tours, guided museum tours, international evenings, live music / music nights, salsa dance lessons, shopping, sightseeng, theatre or cinema visit

Cambridge, Londyn, Brighton, Cantenbury, London Zoo, Thorpe Park, Westminster Abbey

* zajęcia dodatkowo płatne

zobacz przykładowy plan tygodnia
angielski theme [25 lessons/week]
intensity25×60 minutes per week
Group sizeto 14 students (average 14)
language levelsB1–C2
age15–19 years old
Course duration (weeks)
course fees
course+
residence, pokój jednoosobowy, full board?
Distance from school na terenie campusu
prywatna łazienka yes
ręczniki no
internet yes
dostęp do kuchni no
sprzątanie raz w tygodniu
deposit 80
telewizja no
accommodation from niedzieli to soboty
age from 15 to 19 years old
length 2–7 tyg.

1. Cena kursu obejmuje: transfer z lotniska: London Heathrow, London Gatwick, London Stansted (o ile przylot i wylot następuje w określonych dniach i godzinach).

book now!

Akredytacje

British CouncilEnglishUK

Uczestnicy kursu

Do you have any questions? Fill in the form or call: +48 12 429 40 51.